Gaziantep Tarım - John Deere Yetkili Servis Noktası

Gaziantep Tarım - John Deere Yetkili Servis Noktası

Yesi̇lkent Mah.havaalanı Yolu Uzeri̇, 4.Km Sahi̇nbey 27010 Merkez / Gazi̇antep Şehitkamil - Gaziantep

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster

Yorum Yaz

Hakkımızda

Temel Değerlerimiz
Her gün, kurucumuzun temel değerlerini korumak için çalıştığımızı söylemek yetersiz bir ifade olur. Çünkü dürüstlük, kalite, bağlılık ve yenilikçilik, ulaşmak için çalıştığımız temel değerlerdir. Biz zaten onlarla yaşıyoruz. Onlarla nefes alıyoruz. Bu değerler, çalışma şeklimizin özüdür ve size sunduğumuz her ürünün, her hizmetin ve fırsatın içindedir.

 
Yönetimimiz
Bir şirketin kalitesi, yönetim kalitesi aracılığıyla ifade edilir. John Deere 180 yıldan fazladır, yönetiminde bütünlüğün temel kurallarına, kaliteye, bağlılığa ve yeniliğe kendini adamış, güçlü ve kararlı yöneticilerden faydalanıyor.

Başarı Stratejimiz
Toprağı ekip biçenler için. Toprağı dönüştüren ve zenginleştirenler için. Toprağın üstünde inşa edenler için. John Deere, sizin başarınıza adanmıştır. Sizin daha kârlı ve verimli olmanıza yardım etme geçmişimiz, tutkumuz ve amacımız nedeniyle, John Deere yalnızca seçkin ekipman tedarikçisi olma yönünde bir tavır benimsemiştir.

Başarı Stratejisi
 
John Deere kurulduğu 1837 yılından bu yana ülkeye ürün ve servis tedarik ediyor. Geçmişimizi, o süreçte neler öğrendiğimizi ve her gün daha iyisini yapmak üzere bu geçmişten nasıl yararlandığımızı okuyun.

Toprağı ekip biçenler için. Toprağı dönüştüren ve zenginleştirenler için. Toprağın üstünde inşa edenler için.

John Deere sizin başarınıza adanmıştır.

Bu bağlılık altı kritik bölgede, – Birleşik Devletler ve Kanada, Avrupa, Brezilya, Rusya, Hindistan ve Çin'de, yoğunlaşarak küresel olarak genişliyor. İleride, dünya büyümesinin en az %75'i bu bölgelerde gerçekleşecektir. Ve sizin daha kârlı ve verimli olmanıza yardım etme geçmişimiz, tutkumuz ve amacımız nedeniyle, John Deere yalnızca seçkin ekipman tedarikçisi olma yönünde bir tavır benimsemiştir.


 

 John Deere Servis ve Destek


Söz konusu makinanızı sürekli çalışır durumda tutmak ve ondan en yüksek verimi almak ise bizden daha iyisini bulamazsınız.
 
En İyi Hizmet, En Kısa Sürede

Servis örgütümüz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için amacına uygun özel takımlarla donatılmıştır. Servis teknisyenlerimiz en son bilgilerle donatılmış, eğitimli ve size en iyi hizmeti, en kısa zamanda verebilmek için motive olmuşlardır. Hepimizin ortak amacı, sizlere en iyi hizmeti, en kısa zamanda, bir seferde verebilmek ve makinanızı en az problem ile sürekli çalışır durumda tutmaktır.
 
Bayi Teknik Destek Merkezi (DTAC)
DTAC: "Dealer Technical Assistance Center - Bayi Teknik Destek Merkezi" distribütörlerin faydalandığı bir intranet uygulamasıdır. Bu sayede distribütörler değişiklikler, çözümler ve servis bilgileri hakkında güncel bilgilere sahip olmaktadırlar.

DTAC, JDPoint (Yedek Parça Sistemi) gibi intranet üzerinden çalışmakta olup, bu sayede
24 saat - 365 gün bilgilere ulaşılabilmektedir.
 
Ürün İyileştirme Programları (PIP)
Ürün üzerinde dikkate değer bir fonksiyonel veya güvenilirliği arttırıcı bir değişim veya gelişim söz konusu olduğunda, John Deere genelde bir Ürün Geliştirme Programı (PIP) açıklar. Bu programların makinalara uygulanması sayesinde ürün kalitesi ve güvenilirliğinin yanı sıra ikinci el değerinin de korunması sağlanmaktadır.
 
Satisfaction First (Önce Memnuniyet)
John Deere’de müşteri memnuniyeti işin bir parçasıdır. John Deere Türkiye olarak müşterilerin ihtiyaçlarını tanıma tutkusuyla doğan ürün ve hizmetler aracılığıyla müşterilerle kalıcı bir ilişki kurmak ve bu ilişkiden müşterilerimizin memnun olmalarını sağlamak öncelikli görevlerimizdir

Satisfaction First
Satisfaction First, müşteri memnuniyetini ölçmek, müşteri gereksinimlerini belirlemek, ürün ve bayi performansını değerlendirmek amacıyla kullanmış olduğumuz bir programdır.Anahtar Kelimeler: john deere, john deere yetkili servis, john deere servis gaziantep, john deere servis, john deere traktor, john deere tarim makinalari, john deere bayi,

Tüm Servis Kategorileri