Özbeşler Otomotiv - Deutz Fahr Yetkili Servisi

Özbeşler Otomotiv - Deutz Fahr Yetkili Servisi

Tortum Yolu Cad. Sezt Plaza Karşısı No:259 Özbeşler Otomoti̇v Plaza Horasan Erzurum Horasan - Erzurum

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
0% (0)
İyi
0% (0)
Orta
100% (2)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
0% (0)
Ortalama Puan

3

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar
Ali ilçin 28.05.2020

Biz özbeşlerden traktör aldık ama ılıca demirgeçit köyüne gelecekti sne zmn geliyor acaba

Zafer çifci 26.04.2020

110 luk2018 başak traktorum var kepçeli sameyle değişmek istiyorum 0535380422 Ardahan

Yorum Yaz

DEUTZ-FAHR Tarihi

DEUTZ-FAHR bir SDF markasıdır.

GELECEK İÇİN 90 MİLYON EURO.
YÜKSEK TEKNOLOJİ İLE "ALMANYA'DA ÜRETİLDİ".


DEUTZ-FAHR, 100 yılı aşkın süredir güvenilir ve yenilikçi Alman traktör teknolojisinin değerleri üzerine kurulmuş olup, bu sayede dünya çapında başarılı olan bir markayı tesis etmiştir. SDF Group, sürekli gelişim kapsamında, bu markanın temelini daha da genişletmek için gerekli faaliyetleri başlatmıştır.

Yaklaşık üç yıllık planlama ve inşaat süresinden sonra, Avrupa'nın en modern traktör tesisi, Mayıs 2017'de Bavyera'nın Lauingen kentinde resmen açılmıştır: DEUTZ-FAHR LAND. Ocak ayında yeni fabrika 130 HP yüksek performanslı traktör üretimine başlamıştır. 6 Serisi, 7 Serisi ve 9 Serisi traktörler, dünya pazarına sunulmak üzere burada üretilmektedir.

Bina, montaj ve boyama alanlarında en son teknoloji kullanarak ve kalite güvence için hidrolik, elektronik ve şasi testleri gerçekleştirerek, traktör üretiminde devrim yaratmaktadır. İmalatta verimlilik, üretkenlik ve kalite için yeni ölçütler belirliyoruz.
Yeni müşteri merkezi DEUTZ-FAHR ARENA ile birlikte toplam 90 milyon euroluk yatırım, şirket tarihindeki en büyük tekli yatırımdır.


Uzun DEUTZ-FAHR geleneği, özellikle bir isimle yakından ilişkilidir.
Nicolaus August Otto, daha sonra Klöckner-Humboldt-Deutz AG (KHD) olarak adlandırılacak olan Motorenfabrik N.A. Otto & Cie.'yi 1864 yılında Köln'de kurmuş ve çok geçmeden ilk dört zamanlı içten yanmalı motoru icat etmiştir.


KUSURSUZ KALİTE
DEUTZ-FAHR, teknolojiye büyük yatırımlar yapan bir şirkettir. Hedefi, çiftçilere çalışmalarını kolaylaştıran, üretkenliklerini en üst düzeye çıkartan en çağdaş ve güvenilir tarım araçları sunmaktır. Bu, şirketin büyük bir azim ve kararlılıkla gerçekleştirdiği bir misyondur. Bir DEUTZ-FAHR traktörde, hiçbir şey şansa bırakılmaz.

 DEUTZ-FAHR Satış sonrası Hizmetler

Gücünün kilit noktalarını oluşturan müşteriye odaklı yaklaşımı, oldukça becerili teknik personel kadrosu ve geniş bir coğrafyaya yayılmış servis merkezleri ağı ile DEUTZ-FAHR teknik yardım hizmeti, kaliteyle eşanlamlıdır.

Her DEUTZ-FAHR müşterisi eşsizdir

Müşterinin isteklerini yerine getirmek, tüm DEUTZ-FAHR personelinin birinci önceliğidir: bu; müşterinin ihtiyaçlarını dinlemek ve anlamak, onlara ürün seçiminde yardımcı olup tavsiyede bulunmak ve onları kişiye özgü en uygun çözüme doğru yönlendirmek ve tarım ile besi hayvanları dünyasına duyulan samimi bir ilgiyle, satın alım deneyimini geliştirmek demektir.

Teknik yardım - kaliteli bir hizmet

DEUTZ-FAHR teknik yardım hizmetinin kadrosu, oldukça profesyonel personelden oluşmaktadır: kapsamlı, kesin ve derin bir teknik bilgi birikimi, tüm teknik destek personeline yönelik uzmanlık eğitim programının temelini oluşturur. Satış öncesi görüşmelerden, teslimat öncesi muayeneden, programlı bakım ve onarımlardan, orijinal yedek parçaların ve geniş aksesuar yelpazesinin hızlı bir şekilde temin edilmesine kadar: bunlar, DEUTZ-FAHR teknik yardımın sunduğu birçok hizmetten yalnızca birkaçıdır.

Teknik yardım hizmetinin kalitesi, Treviglio ve Lauingen'deki Akademiler'de ve diğer yerel eğitim merkezlerinde gerçekleştirilen düzenli eğitim ve tazeleme kurslarına katılan personelimizin oldukça profesyonel standartlarıyla garanti edilir. DEUTZ-FAHR müşterisine mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için, teknik yardım kadromuz sürekli teste tabi tutulur.

DEUTZ-FAHR 3.000'den fazla yetkili bayi ve hizmet merkeziyle, kapsamlı ve kollara ayrılmış küresel yardım ağına sahip olmaktan gurur duyar. 

Ve teknik destek kılavuzlarına, operatör talimat kılavuzlarına ve yedek parça kataloglarına ek olarak, her modelin her bileşenine yönelik tüm teknik dokümantasyon, tek bir kaynakta veya tercih edilirse özel bir çevrim içi veri tabanında mevcuttur. 

Motorlar
Çiftçilik için düşünülmüş ve yapılmış motorlar ve şanzımanlar

DEUTZ-FAHR, 2004'ten beri önde gelen global motor üreticisi Deutz AG ile işbirliği içinde çalışmıştır. Bu stratejik ortaklıktan güçlü, güvenilir ve verimli motorlar doğmuştur.

SDF araştırma ve geliştirme bölümü, motor tasarımından sorumlu iken, Deutz AG, üretim ve testlerde etkin rol almaktadır.

30 ila 395 hp arası bir güç aralığını kapsayan bu motorlar verimli, yakıt tasarruflu ve çevre dostudur, aynı zamanda özel 'temiz teknoloji'ye sahiptir. Bu motorlar aynı zamanda sıkı bir kalite kontrol testine tabi tutulur ve her bileşen, Avrupa güvenlik standartlarına uygundur. Son olarak, ancak en az diğerleri kadar önemli bir nokta da, müşterilerin SDF satış sonrası hizmetine güven duyabilecek olmasıdır: fark yaratan bir avantaj.Anahtar Kelimeler: deutz, deutz fahr, deutz fahr servis, deutz fahr yetkili servis, deutz fahr tarim makinalari, deutz fahr traktor,

Tüm Servis Kategorileri