Sivas Traktör - Massey Ferguson Yetkili Servis ve Bayileri

Sivas Traktör - Massey Ferguson Yetkili Servis ve Bayileri

Şarkışla - Sivas

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
100% (1)
İyi
0% (0)
Orta
0% (0)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
0% (0)
Ortalama Puan

5

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar
VD
Veli Değdelen 16.01.2020

Aldığımız her traktöre burada baktırıp tamir ettiriyoruz. Anlamadıkları traktör yok. Sahibi de müşterilerle güzel ilgileniyor tavsiye ederim. Traktörünüz varsa servis adresiniz burası olsun

Yorum Yaz

AGCO Ailesi

AGCO,(NYSE: AG) 1990 yılında kurulmuştur ve müşterilerine traktör , biçerdöver, balya makinaları, ilaçlama makineleri, yem makineleri, toprak işleme makineleri, diğer ekipmanlar ve parça ürünlerini sunmaktadır.

Amacımız, AGCO makineleri için, tüm dünyada erişilebilecek, sektör lideri bir parça ve servis desteği sunmaktır. Makinelerimiz olağanüstü olduğuna göre, Müşteri Desteğimizin de başka türlü olması düşünülemez.

Üretim
En modern üretim tesislerine yapılan milyon dolarlık yatırımlar ve son derece kalifiye bir iş gücü sayesinde, tüm Massey Ferguson makineleri yıllarca yoğun kullanıma hazır olarak, en yüksek kalitede üretilmektedirler.

Parça ve Servİs
Massey Ferguson için önemli olan ömür boyu destektir

Artık üretilmeyen traktör modelleri için bile orijinal parça ve servis hizmeti sağlanmaya devam edilir.  İlk günden son güne kadar herzaman yanınızdayız. En baştan sonuna kadar biz hep buradayız. Sattığımız her makine için tam sorumluluk alıyoruz.


Satış Sonrası Desteği
 

AGCO bayiniz, size sektör lideri bir satış sonrası desteği sunabilmek için eğitim, aletler ve uzmanlık üzerine yatırım yapmıştır.

 
Doğru Kaynaklar
 

AGCO bayinizin arkasında, dünyanın en büyük tarım makineleri şirketi vardır. Size olağanüstü bir yedek parça ve hizmet desteği sunması için bayinize her türlü yardımı sağlayacak deneyime ve bilgiye sahibiz.

 

 Massey Ferguson Servisi ve Bakımı


Massey Ferguson bayiniz, ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla size özel hazırlanmış servis ve bakım paketlerinden oluşan etkileyici bir hizmet yelpazesi sunar. İster tek seferlik servis, ister sezon öncesi veya sonrası servisi, servis sözleşmesi paketi veya uzatılmış garanti olsun; Massey Ferguson bayinize her zaman güvenebilirsiniz. Bayiniz, Massey Ferguson makinelerinizden en yüksek performansı ve çalışma süresini almanızı sağlamak için gereken tüm bilgiye, uzmanlığa ve ekipmana sahiptir.

Massey Ferguson, Fendt ve Valtra

Düzenli traktör servisi ve bakımı gerçekleştirmek ve diğer tarım makinelerinizin bakımını sağlamak, tarlada geçirdiğiniz zamanı en verimli şekilde kullanmanız için çok önemlidir. AGCO Service, AGCO’nun traktör markaları Massey Ferguson, Fendt ve Valtra için tüm dünyada servis ve bakım desteği sağlar.

AGCO bayileriyle birlikte çalışarak, ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla size özel servis ve bakım paketlerinden oluşan etkileyici bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. İster tarım makineleriniz için tek seferlik servis, ister sezon öncesi veya sonrası servisi, bir servis sözleşmesi paketi veya uzatılmış garanti olsun; AGCO bayinize her zaman güvenebilirsiniz. Bayiniz, makinelerinizden en yüksek performansı ve çalışma süresini almanızı için gereken tüm bilgiye, uzmanlığa ve ekipmana sahiptir.

Ister Fendt, Massey Ferguson veya Valtra servisi, servis ve bakım söz konusu olduğunda AGCO makinelerinizi uzmanların ellerine bırakarak, tam kapasiteyle çalışmaya devam etmelerini sağlayın.

Massey Ferguson’unuzdan Bayi Servisi

Tek Seferlik Servis
 

Massey Ferguson bayiniz bir görsel sağlık kontrolü gerçekleştirerek, istendiği takdirde bir ara servis veya ana servis için size fiyat teklifi sunabilir.

Servis, sadece yağ ve filtre değiştirmek değildir. Her servis, fren, debriyaj, direksiyon, motor, soğutma, yakıt ve elektrik sistemi performansıyla ilgili kapsamlı bir arıza ve durum raporu içerir.

Makinenizi bayinize getirmeniz, en yeni yazılım güncellemelerini ve kalibrasyonları yaptırmanızı sağlar. Makineniz en yüksek verimlilik seviyesinde tutulur.

 

MF Care – Servis ve Uzatılmış Garanti Sözleşmeleri
 

MF Care ile, masrafları Massey Ferguson makinenizi satın aldığınız noktada sabitler, optimum performans sağlar, verimliliği garantiler ve makinenin ikinci el değerini en üst seviyeye çıkarırsınız. MF Care servis çözümlerimiz, ödeme ve çalışma saati gereksinimlerinize uyacak şekilde kişiselleştirilebilir. Kişiselleştirilmiş MF Care çözümleri, ödeme ve çalışma saati gereksinimlerinize uyacak esnekliğe sahiptir.

MF Care 2 seviyede sunulur:

MF Care Silver – Düzenli Bakım için Servis Sözleşmesi

Bu servis paketi, yeni ve kullanılmış makineler için 10.000 saate kadar, tüm önceden belirlenmiş bakım işlemlerini içerir. Profesyonel servis, uzman teknisyenler tarafından, üreticinin tavsiye ettiği aralıklara ve kontrol listelerine göre gerçekleştirilir.

MF Care Gold – Onarım için Uzatılmış Garanti Sözleşmesi

Uzatılmış garanti sözleşmelerimiz, onarım maliyetlerine (yıpranma hariç) karşı güvenlik sağlar ve size tam bir iç rahatlığı sunar. Esnek paketler üç muafiyet seviyesi sunar (0€, 190€ or 490€) ve 5 yıla veya 6.000 saate kadar mevcuttur.*

Ayrıca program Massey Ferguson tarafından uygulanır. Yani bayiniz, doğrudan Massey Ferguson ile görüşerek sizin adınıza sigorta işlemi taleplerinde bulunur. Böylece üçüncü tarafın sürece dahil olma gerekliliği ve buna bağlı olarak işlemlerin gecikmesi ihtimali ortadan kaldırılır.

Uzatılmış garantiye, makinenizin kaydından sonraki 12 ay içinde başvurabilirsiniz ve bu da size garanti kapsamı için gereken çalışma saatini düşünmeniz için zaman tanır. Ayrıca var olan bir uzatılmış garanti sözleşmesini daha uzun süreler için uzatma imkanını da sunuyoruz.

Uzatılmış garantinin geçerli olması için servis işleminin gerçekleştirilmiş olması gerektiği unutulmamalıdır. Bu, bir servis sözleşmesiyle veya “anında öde” esasıyla gerçekleştirilebilir.Eski Makine Servisi
 

Son servisinizi yaptıralı uzun zaman olduysa, Massey Ferguson bayiniz bir görsel sağlık kontrolü gerçekleştirerek, istendiği takdirde bir ara servis veya ana servis için size fiyat teklifi sunabilir.

Her servis, fren, debriyaj, direksiyon, motor, soğutma, yakıt ve elektrik sistemi performansıyla ilgili kapsamlı bir arıza ve durum raporu içerir.

Görsel sağlık kontrolü ve servis arıza ve durum raporları, eski makinelerinizin bakımıyla ilgili akıllıca kararlar vermenize yardımcı olur.Anahtar Kelimeler: massey ferguson, massey ferguson servis, massey ferguson traktor, massey ferguson yetkili servis, valtra, valtra servis, fendt, fendt servis, massey ferguson tarim makinalari,

Tüm Servis Kategorileri