Yapısan Otomotiv - Mercedes Benz Yetkili Servis Hizmetleri

Yapısan Otomotiv - Mercedes Benz Yetkili Servis Hizmetleri

Elbeyli̇ Mah. Elbeyli̇ Sok. No:88 Kızıltepe / Mardi̇n 47400 Kızıltepe - Mardin

  • Yorumlar
  • Firma Hakkında
  • Haritada Göster
Çok İyi
100% (1)
İyi
0% (0)
Orta
0% (0)
Kötü
0% (0)
Çok Kötü
0% (0)
Ortalama Puan

5

Yorumlar

Yorumları Filtrele
Tüm Yorumlar
Abdurrahman Ünal 19.08.2019

Mardinin tek mercedes servisi. Biraz mecburiyetimiz var ama Allah var. Arkadaşlar düzgün çalışıyor. İşçilikleri iyi.

Yorum Yaz

Mercedes-Benz Türk A.Ş.


1967 yılında Daimler-Benz AG’nin % 36 ortaklığı ile Otomarsan unvanıyla İstanbul'da kurulan Mercedes-Benz Türk, 0 302 tipi otobüslerin üretimine, 1968 yılında başlamıştır. Üretime başladıktan sadece 2 yıl sonra, 1970’te ihracata başlayan şirket, 1984 yılında Mercedes-Benz Türkiye Genel Mümessili olmuştur.

1986 yılında ise Türkiye'nin büyüme potansiyeline paralel olarak İç Anadolu ili Aksaray’da kamyon fabrikası üretime geçmiştir. Kasım 1990'da şirketin ticari unvanı Mercedes-Benz Türk A.Ş. olarak değişmiştir. Daimler AG’nin Mercedes-Benz Türk sermayesindeki payı % 67’dir.

1 milyar Euro’yu aşan yatırım hacmiyle Mercedes-Benz Türk bugün Türkiye’nin en büyük yabancı sermaye yatırımlarından biridir ve 6.300’den fazla personel istihdam etmektedir. Bunun yanı sıra ülke çapındaki bayi ve satış sonrası hizmetler ağında yaklaşık 5.000 kişi çalışmaktadır.

Günümüzde İstanbul’da Hoşdere Fabrikası’nda şehirlerarası ve belediye tipi otobüsler, Aksaray Fabrikası’nda ise hafif, orta ağır ve ağır sınıf kamyonlar ve çekiciler üreten Mercedes-Benz Türk’ün bu tesisleri Daimler AG’nin geliştirme ve üretim ağının önemli parçalarını oluşturmaktadır.

Şirket, sadece Türkiye’de üretilen modelleri de kapsayan ürünlerinin yurtiçi satışlarını ve ihracatını da yapmaktadır. Ayrıca Mercedes-Benz marka hafif ticari araç ve Daimler AG çatısı altındaki tüm otomobil markalarının ithalatını ve satış faaliyetlerini yürütmektedir.

Değerlerimiz..

 
Tutku

Öncülük ruhumuzun gücünü yenilikçi tutumumuzdan ve değişime açık olmamızdan alır. Geçmişten devraldığımız kazanımlar başarı ve liderliğimizin temelini oluşturur. Esnek davranırız, öğrenmeye açığız ve her gün en yüksek performansı göstermeye hazırız. Yenilikçi çözümlere ve imkanlara ulaşmak amacıyla yaratıcılığı ve sıra dışı fikirleri teşvik ederiz. Çalışma arkadaşlarımızın yetkinlik ve potansiyellerini görür, onların performanslarını ve değer yaratmalarını destekleriz. Yaptığımız her işi tutkuyla yaparız.

Saygı

Çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve iş ortaklarımıza saygılı ve duyarlı davranırız. Birbirimize bireysel ve ekip olarak güvenir, aynı takımın mensupları olarak hareket ederiz. Değişik olana sempati ile yaklaşırız. Şirket içinde yoğun bir işbirliği yaşar, bilgi ve birikimlere yapıcı tepkiler veririz. Müşterilerimizi, onların istek ve ihtiyaçlarını öngören, beklentilerini aşan mükemmellikte ürün ve hizmetlerle hayranlık derecesinde memnun ederiz.

Dürüstlük

Davranışlarımızın temelini dürüstlük, adalet ve güvenilirlik oluşturur. Yüksek ahlaki değerlere her durumda kayıtsız şartsız bağlıyız. Sözümüzü tutarız. Karşılıklı güvene dayanan ortaklıklara değer veririz. Sorumluluküstlenir, birlikte verilen kararları savunuruz. Başarının gururunu paylaşırken hataların da sorumluluğunu üstlenir bu hataların düzeltilmesi için birbirimize destek oluruz. Süreklilik ilkesi bize yol gösterir. Şirketin karlı büyümesiyle topluma ve çevreye karşı sorumluluğumuzun gereklerini aynı zamanda gerçekleştirmeye çalışırız.

Disiplin

Sonuçlara odaklanır, her zaman azim ve kararlılıkla bizi başarıya götürecek çözümleri ararız. Alınan kararlara ve planlanan sürelere uyarız. Bir karar alındığında ona tam destek veririz. Çalışmalarımızı en önemli konular üzerinde yoğunlaştırır, hızlı ve tutarlı bir şekilde uygulamaya geçeriz. Şirket bünyesindeki örnek uygulamaları aktif olarak paylaşır, performansımızı geliştirmek için sürekli fırsatlar ararız. Şirket çıkarlarını bireysel menfaat ve bölüm çıkarlarının önünde tutarız.Mercedes-Benz güvenliğiniz için 7/24 çalışıyor, yeni teknolojiler geliştiriyor. Size yalnızca aracınızın orijinalliğine özen göstermek kalıyor.

Aracınızın %100 güvenli kalmasını sağlamak için bakım ve onarım işlemlerinizi daima yetkili serviste yaptırın. Kaza durumu dahil aracınızla ilgili her türlü destek için 444 62 44 iletişim hattını arayın.
Hem aracınızın büyünlüğünü hem kendinizi ve sevdiklerinizi koruyun.

Yol Yardım
Garanti
Service Plus ve Advantage Plus
Mobilo
 
 
Kaporta, boya, plastik aksam, tampon, iç döşeme ve ön cam onarımlarını kapsayan mini onarım hizmeti ile aracınızın ilk günkü orijinalliğini koruyun.

Mercedes- Benz yetkili servislerindeki özel tamir metotları ve ekipmanları ile aracınız üzerindeki çizikler, küçük çaplı göçükler, vuruklar, ezikler, delikler vs. hızlı ve ekonomik bir şekilde tamir edilir. Mercedes-Benz'inizin özelliklerinin ve estetiğinin korunabilmesi icin aracınızı onun özelliklerini en iyi tanıyan yetkili servislerimize emanet etmenizi tavsiye ederiz.

Üstelik, Mercedes-Benz Kasko ürünlerinden, mevcut hasarsızlık indiriminizi etkilemeden, yetkili servislerde standart olarak verilmekte olan mini onarım hizmetinin limitleri dahilinde yararlanın.*
 
 
Mini onarım dahilindeki hizmetler

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme

Boyası zarar gormemiş 5 cm çapa kadar kaporta göçükleri

Boyası zarar gormemiş capı 5 cm’yi aşan ama teknik olarak onarılabilen kaporta göçükleri
Mercedes-Benz Kasko Adetsel Limiti: Yıllık 5 adet
Liste Fiyatı ( KDV hariç) 100 TL.**

Boya Tamiri, Mini Yama

40 cm’ye kadar kaporta-tampon sıyrıkları, anahtar vb. çizikleri
Mercedes-Benz Kasko Adetsel Limiti: Yıllık 2 adet
Liste Fiyatı ( KDV hariç) 100 TL.**

Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme

30 cm’ye kadar kaporta göçük, vuruk ve ezikleri
Mercedes-Benz Kasko Adetsel Limiti: Yıllık 2 adet
Liste Fiyatı ( KDV hariç) 120 TL.**

Plastik Tampon Tamiri

Aracın ön ve/veya arka tamponundaki 20 cm’ye kadar yırtık, kopuk, eksik, deformasyon ve göçükler

Aracın ön ve/veya arka tamponundaki 20 cm’yi aşan, fakat teknik olarak onarılabilen tampon hasarları ve yırtıklar
Mercedes-Benz Kasko Adetsel Limiti: Yıllık 4 adet
Liste Fiyatı( KDV haric) 150 TL.**

*Bu hizmet, 1 Mayıs 2011 tarihi itibariyle yapılan poliçeler için geçerlidir.
**Mercedes-Benz Türk tarafından tavsiye edilen fiyatlardır.
Ön Cam Tamiri

Her tür ve tipte kırılmalar (Manda gözü, yıldız vb.)

10 cm’ye kadar çatlaklar
Mercedes-Benz Kasko Adetsel Limiti: Yıllık 5 adet
Liste Fiyatı ( KDV haric) 95 TL.*

Leke Çıkarma

10 cm’ye kadar akrilik, polyamid ve yün halılar, polyester, yün, pamuklu, kadife, ipek, polyester-koton, goblen, basma kumaşlar üzerindeki kahve, ruj, ketcap, çikolata, ayakkabı boyası, gres yağı, tükenmez kalem, kırmızı şarap,oje, ayran, gazlı içecek, yağlı boya, dondurma lekeleri dahil çizikler ve kopuklar
Mercedes-Benz Kasko Adetsel Limiti: Yıllık 5 adet
Liste Fiyatı ( KDV haric) 60 TL.*

İç Döşeme Tamiri

5 cm'ye kadar deri, vinleks, kumaş, halı, plastik parça, sigara yanıkları, yırtık, delik ve çizikler
5 cm capına kadar plastik parça kopukları, çatlakları, kırıkları, delikleri ve çizikleri
1 cm çapına kadar deri, vinleks, kumaş, halı, plastik, sigara yanıkları

Mini onarım kapsamnda onarılır. Mevcut olan plastik doşeme malzemelerinin tamiratı yapılır.
Mercedes-Benz Kasko Adetsel Limiti: Yıllık 5 adet
Liste Fiyatı ( KDV haric) 95 TL.*

Dış Aksam Tamirleri

10 cm’ye kadar plastik çamurluk, far ayakları, yan ayna muhafazası, panjur, dış plastik çıta ve kaplamalar, göçük, ezik, deformasyon, çatlak, yırtık, delik ve çizikler ayrıca kopuklar
Mercedes-Benz Kasko Adetsel Limiti: Yıllık 5 adet
Liste Fiyatı ( KDV haric) 75 TL.*Anahtar Kelimeler: mercedes bakim, mercedes, mercedes yetkili servis, mercedes yetkili servis mardin, mercedes özel servis,

Tüm Servis Kategorileri